O czym musisz wiedzieć przed wyborem ubrań ślubnych dla Pary Młodej?

Komentarzy:1
3.00 / Głosów: 1

Istotny w życiu każdej pary jest dzień ich ślubu, w którym chcą czuć się pięknie i jak milion dolarów. Ważna jest nienaganna fryzura u panów, u kobiet makijaż, ale pierwsze skrzypce grają ubrania. Dobrze dopasowany garnitur oraz piękna suknia muszą być przyszykowane już wiele dni przed ślubem, jednak jak zdecydować się na idealny strój? Pomożemy Ci w tej decyzji!

Jakie są dostępne kolory i fasony sukni ślubnych?

Kolorów oraz fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Nie łatwo jest więc odnaleźć elegancką, a zarazem wygodną oraz dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to też toffi, delikatna szarość i śmietankowy oraz delikatny róż. Tak w istocie, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej.

Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najlepiej. Biel jedwab – delikatny kolor, najczęściej wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak w gruncie rzeczy ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do wzoru, panna młoda musi go dostosować do swojej sylwetki.

Dodatki do sukni ślubnej – jakie będą najlepsze?

Który welon wybrać, skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Z całą pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien odbiegać od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji pasowałby welon skrócony albo tylko delikatna dekoracja do włosów.

Welon krótki można założyć do włosów krótkich albo spiętych w kok. Długi zaś w najwyższym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Modne są także wianki kwiatowe. Panie często życzą sobie, aby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także idealny wybór do ślubu odbywającego się w letni upalny dzień.

Jakie ubrania ślubne powinniście włożyć w dniu ślubu?

Głównym wyznacznikiem jest oczywiście dopasowanie ubrań ślubnych do Waszego stylu, a także dostosowanie ich do Waszej budowy ciała. Nie należy jednak zapominać o wygodzie, która także powinna stanowić ważne kryterium przy wyborze. Jeśli pomyślisz o całym stresie tego wydarzenia i godzinach, które musisz spędzić w tym stroju, z pewnością musisz pamiętać o swoim komforcie.

Oceń artykuł
Tagi artykułu
Komentarze
Wszystkich:1
Elżbieta Walczak

Mój mąż pamiętam miał biały garnitur, co jest niespotykane.

Oceń komentarz:
  • 0
  • 0

Mój mąż pamiętam miał biały garnitur, co jest niespotykane.

Dodaj komentarz